Mercedes-Benz A-Klasse
250 e AMG PANO|SFEER|LED|AMGLINE|
Direct kopen, basisprijs: € 28.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.950,-
LEASEPRIJS: € 477,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 250 e AMG PANO|SFEER|LED|AMGLINE| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 december 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 55.247 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 477,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GLL-85-R |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.580 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.155 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Exterieur
- AMG-styling
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportvelgen
- Verlaagde carrosserie
- Warmtewerend glas
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lederen interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Zij airbag(s) voor